Kod produktu: B1100200IP307
Kolor: szary
EAN: 8595611011917
Dostępne kolory
Twoja cena
calc icon
Kalkulator
Wyślij zapytanie
Miejsce znakowania
L3 (grawer laserowy): 2 dni
Magnetyczny kabel do szybkiego ładowania i transmisji danych Pierre Cardin o mocy 100 W. Kabel wykonany jest z aluminium, w oplocie nylonowym, pozostaje zawsze starannie zwinięty dzięki magnesowi. Złącza: wejście USB-A, USB-C; wyjście USB-C, Lightning. Długość kabla wynosi 100 cm. Zapakowany w pudełko upominkowe, posiada certyfikat autentyczności.
  • C-C 100W / A-C 3A 60W / C-Lighting 27W PD fast / A-Lighting 12W
  • A-C: 12V3A
  • A-L: 5V2A
  • C-C: 20V5A
  • C-L: 9V3A
  • Input: USB-A, Type-C
  • Output: Type-C, Lighting
Dostępność
Kolor 24 godziny 4-5 dni
B1100200IP307
16 szt. 2 255 szt.
Grupa znakowania Rozmiar znakowania Termin znakowania
L3 (grawer laserowy)
Maks. ilość kolorów: 1
1 x 1 cm wtorek, 19 maja 2026
L3 (grawer laserowy)
Kabel do transferu danych DONNES Pierre Cardin
Wtyczka 1
width icon
1 cm
height icon
1 cm
rgb icon
max.: 1
Inne informacje:
check icon
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
check icon
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Pobierz poglądowy plik JPG
Termin znakowania: wtorek, 19 maja 2026
Wtyczka 2
width icon
height icon
rgb icon
max.: 1
Inne informacje:
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Pobierz poglądowy plik JPG
Otwórz PDF
Pobierz PDF
Specyfikacja
Marka Pierre Cardin
Kolor (07) szary
Materiał aluminium, nylon
Pojemność -
Rozmiar produktu 15 × 3 × 8 cm
Waga 0,093 kg
Kraj pochodzenia Chiny
Numer celny 85444290
EAN 8595611011917
Opakowanie
Opakowanie pudełko prezentowe Pierre Cardin
Małe opakowanie 1 szt.
INDIVIDO.PL - Firma AKLEN Jacek Szlendak
Sklep internetowy z gadżetami reklamowymi. Zamów gadżety z własnym nadrukiem.
Menu
Oferta N01 Marki Nowości Katalogi Znakowanie Kontakt
Marki
MoLu Silicon Power Pierre Cardin Victorinox Wenger Rivacase
Dokumenty
Klauzula danych osobowych Polityka prywatności Regulamin strony
Kontakt
telefon
INDIVIDO
Firma AKLEN Jacek Szlendak
ul. Podgórna 13F